Disse dømmer Norway Cup-finalene!

  J19-FINALEN  dømmes av Elisabeth Thoresen fra Asker.

J19-FINALEN dømmes av Elisabeth Thoresen fra Asker.

Finaledommerne i årets Norway Cup er klare. Se hvilke dommere fra Oslo du kan se på finalebanen i morgen!

Mange oslodommere har vært i aksjon på sletta denne uka. På ofdl.no har du blant annet kunnet se film fra NFF-kursene hvor Kjetil, Najmadin og Elisabeth har deltatt, og fra kurset til Oslo Fotballkrets.

Nå er dommerne for finalene tildelt, og dette er oslodommerne som dømmer på bane 1, finalearenaen:

Klasse D - G13 fredag kl. 19.15: Erik Dan Nguyen (assistentdommer)

Klasse C - G14-finale lørdag kl. 12.30: Truls Jensen (hoveddommer) Menhaj Haidari og Arild Snekkevik (assistentdommere).

Klasse Q - J19-finale lørdag kl. 15.30:  Elisabeth Thoresen (hoveddommer)

Klasse B - G15/16-finale lørdag kl. 17: Kjetil Nordmark (assistentdommer)

 Erik Dan Nguyen (til høyre) var finale-AD fredag ettermiddag.

Erik Dan Nguyen (til høyre) var finale-AD fredag ettermiddag.

  Kjetil Nordmark  (nr. 2 fra venstre) er AD i G15/16-finalen.  Han var en av Oslos deltagere på NFF-kurset.

Kjetil Nordmark (nr. 2 fra venstre) er AD i G15/16-finalen.  Han var en av Oslos deltagere på NFF-kurset.

Fullstendig finaleoversikt for Norway Cup 2013: 

Finaler fredag: 

Z (Unified 7-er):   Per Erik Olsen - Nils Ettestad - Walter Lyngwa

F (G13/14 7-er): Martin N. Mjøs - Samy Sheqiri

V (J13/14 7-er): Lars Edvard Mathisen - Sebastian Helgesen Bjønnes

E (G15/16 7-er): Michael Peter Lowe - Sean Dalton

U (J15/16 7-er): Peter Bertlin - Milan Siljegovic

W (J17/18/19 7-er): Svein O. Spanien - Halvard Magnus Fredriksen

T (J13): Tom Pedersen – Øystein Johnsen - Kim Andre Wollertsen - Thomas K. Kavli

D (G13): Aleksander Jæger - Erik Dan Nguyen - Aleksander Røkke - Maliha Ahmady

Finaler lørdag: 

S (J14): Sina Kühn – Lara Sophie Klemz – Marianna Orlikova – Patric Waesch

R (J15/16): Truls Jensen – Arild Snekkvik – Menhaj Haidari – Hans M. Ingebrigtsen

Q (J17/18/19): Elisabeth Thoresen – Kristin Haugen – Helen Johansen – Pramila Olsen

C (G14): James Welsh – Yasin Aydin – Boris Parilak – Vegard Sporstøl

B (G15/16): Ali Al Hatem – Kristoffer Gullhav – Kjetil Nordmark – Vegard Rørvik

A (G17/18/19): Asbjørn Kjetil Grinde Håre – Gary Callaghan – Ørjan Strand – Stuart Pater